Comarch ERP Altum – Retail

Zarządzanie siecią handlową

Comarch Retail – zarządzanie siecią handlową

Comarch Retail to platforma pozwalająca twojej firmie zrealizować proces sprzedaży towarów lub usług dla klientów za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji w celu osiągnięcia zysku. Wraz z wyrównaniem się poziomów cen w sklepach oraz rozwojem technologii zmieniło się i nadal zmienia się podejście do współpracy z klientem w celu dostarczenia mu towarów, które potrzebuje lub które chcemy mu sprzedać. Dzięki Comarch Retail twoi pracownicy mogą sprawnie obsłużyć klienta w sposób jakiego on oczekuje.

Dzięki Comarch Retail twoi klienci oraz pracownicy mają możliwość pracy w nowoczesnych i intuicyjnych interfejsach, które mogą być dopasowane konkretnie pod twoją firmę, mogą działać z przeglądarki internetowej lub z smartfona czy tabletu.

comarch erp retail

Sprawdź jakie możliwości daje Comarch ERP Altum Retail

Comarch Omnichannel Sales

W dobie zmieniających się zachowań i nieustannie rosnących oczekiwań konsumentów, dużym wyzwaniem jest zagwarantowanie spójnego doświadczenia zakupowego we wszystkich punktach styku. Klienci oczekują swobodnego dostępu do oferty za pomocą różnych urządzeń, przejrzystości i intuicyjności procesu zakupowego, ale także możliwości obsługi procesów towarzyszących zakupom w różnych kanałach (np. obsługa pozakupowa, reklamacje i zwroty, realizacja dostaw itp.). Zaspokojenie tych potrzeb możliwe jest dzięki wdrożeniu strategii sprzedaży Omnichannel, w której wszystkie kanały są ze sobą odpowiednio powiązane.

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Dzięki zastosowaniu platformy Comarch Retail możliwe jest przejrzyste zarządzanie łańcuchem dostaw, alokacją towarów czy replenishmentem. W wyniku zastosowania optymalizacji procesów magazynowych można m.in. zredukować koszty związane z transportem i przechowywaniem towarów.

e-Commerce dla B2C

E-commerce to jeden z najszybciej rozwijających się rynków na świecie. Ilość sklepów internetowych nieustannie rośnie, a coraz więcej sieci handlowych i dużych firm dołącza do grona tych, które oferują swoje produkty w kanale online. Umożliwiamy naszym klientom realizację strategii sprzedaży w internecie oferując autorską platformę e-commerce Comarch e-Sklep.

e-Commerce dla B2B

To nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca zdalną obsługę sieci sprzedaży w modelu Business-to-Business. Oprogramowanie jest w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, dzięki czemu wszystkie dane dostępne są wprost z systemu ERP.

Comarch Mobile Sprzedaż

Comarch Mobile Sprzedaż to aplikacja dla przedstawicieli handlowych oraz pracowników mobilnych pracujących w terenie, koncentrujących się na najszybszym dotarciu do Klienta, rejestracji zamówień lub sprzedaży bezpośredniej oraz utrzymaniu stałego i satysfakcjonującego kontaktu z Klientem.

Elektroniczna wymiana danych - EDI

Comarch EDI to platforma B2B zapewniająca elektroniczną wymianę danych (EDI) z każdym partnerem biznesowym. Kompleksowe podejście do komunikacji z partnerami z całego świata (m.in. dostawcami, klientami, operatorami logistycznymi) obejmujące elektroniczną wymianę danych produktowych, handlowych, logistycznych i finansowych pozwala osiągnąć największe korzyści. Do najważniejszych zaliczają się efektywne zarządzanie procesami w łańcuchu dostaw, szybki dostęp do wiarygodnych danych oraz zmniejszenie kosztu obsługi dokumentów.

Program magazynowy WMS

Comarch WMS to pakiet dwóch rozwiązań – Comarch WMS Zarządzanie oraz Comarch WMS Magazynier, które razem umożliwiają kompleksową obsługę magazynu wysokiego składowania.

Comarch WMS to m.in. sprawnie zbudowana struktura magazynowa, ustawione algorytmy zarządzania, dyspozycje przydzielone pracownikom oraz monitorowanie stanu i czasu ich realizacji. To także wsparcie podczas przyjmowania i lokalizacji towarów na magazynie oraz ich wydawania i inwentaryzowania.

Chcesz przetestować? Masz pytania?

Umów się na bezpłatną prezentację Comarch ERP ALTUM

bezpłatna prezentacja

„Nasze wdrożenia,
są początkiem długoletniej współpracy…”

Kompleksowość naszych usług oraz wysoki standard obsługi powodują, że klienci mają poczucie stabilności. Znamy procesy zachodzące w firmach oraz doradzamy, jak coraz lepiej prowadzić biznes. Dostarczane systemy IT rozwijają się wraz z firmami naszych klientów. Wdrożenie systemu informatycznego to początek długoletniej współpracy.

Comarch Retail