logo_pre

Oferujemy naszym klientom oprogramowanie i usługi informatyczne, które realnie zmieniają ich firmy.

O nas

COMPUTERNET świadczy usługi konsultingowe z zakresu IT. Zapewniamy naszym klientom kompleksową realizację projektów wdrożeniowych wraz z dostawą i uruchomieniem niezbędnej infrastruktury teleinformatycznej w postaci serwerów, oprogramowania systemowego oraz sprzętu komputerowego.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Comarch. Wdrażamy systemy Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. Realizujemy specyficzne potrzeby branżowe. Mamy gotowe narzędzia i realizujemy projekty dedykowane.

Pomagamy także w doborze modelu finansowania przedsięwzięcia.

Zajmujemy się profesjonalną naprawą sprzętu IT. Oferujemy outsourcing IT.

Co nas wyróżnia

Profesjonalny serwis

Najbardziej profesjonalny i najlepiej wyposażony serwis w regionie.

Kompleksowa obsługa firm

To pełne wsparcie informatyczne, zewnętrzne działy IT, wdrażanie systemów ERP oraz kompleksowa rozwiązania fiskalne.

Zespół ekspertów

Inwestujemy w wiedzę i profesjonalne szkolenia naszych pracowników. Stając się naszym klientem otrzymują Państwo najwyższą jakość obsługi.

Computernet w liczbach

0
Interwencji serwisowych
0
Wdrożeń ERP
0
Obsługiwanych firm
0
Modyfikacji aplikacji
0
Rozwiązań fiskalnych
0
Prestiżowych nagród

Inni o nas

 • Rekomendujemy firmę COMPUTERNET do współpracy, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na zapotrzebowanie Klienta.

  Daaram
  Daaram Dariusz Gembara
 • To co cechuje firmę Computernet to postawienie na nowe technologie, kompleksowe rozwiązania, fachowe doradztwo w zakresie wyboru sprzętu. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Autoryzowane Centrum Serwisowe Computernet to zawsze rzetelne podejście do problemów i  ich rozwiązywanie

  Vitrosilicon
  Vitrosilicon Zenon Kozak
 • Rekomendujemy firmę Computernet, jako rzetelnego partnera we wsparciu technicznym i doradztwie merytorycznym odnośnie naszego systemu ERP XL oraz firmy w pełni spełniającej nasze oczekiwania odnośnie wsparcia technicznego dla naszego IT.

  Grzegorz Murawski
  Grzegorz Murawski
 • Computernet zapewnia kompleksową obsługę Urzędu Miejskiego w Żarach. Jest firmą elastyczną i godną polecenia każdemu podmiotowi, a w szczególności podmiotom instytucjonalnym, gdyż ma doświadczenie w zakresie obsługi urzędów i innych instytucji publicznych.

  Urząd miejski
  Urząd miejski Mariusz Woźniak
 • Stwierdzam, że wybór Computernet jako naszego partnera był trafnym wyborem, który pozwolił uniknąć wielu problemów technicznych i organizacyjnych w systemie informatycznym naszej firmy

  Straż pożarna
  Straż pożarna Dariusz Łoś
 • SPOMASZ współpracuje z firmą Computernet od kilku lat. Potrzebujemy partnera, który będzie nas wspierał w naszym rozwoju nowymi rozwiązaniami oraz fachową i profesjonalną obsługą. Za to właśnie cenimy największą firmę komputerową w regionie.

  Spomasz
  Spomasz Robert Kaczmarek
 • Po latach współpracy możemy polecić firmę Computernet, nie tylko ze względu na rzetelność i szybkość działania ale również firmę stawiającą na najnowsze kompleksowe rozwiązania.

  PKS
  PKS Józef Słowikowski
 • Współpraca przebiega bez zarzutów czego dowodem jest znajdowanie się firmy Computernet w ścisłej czołówce naszych Partnerów handlowych. Wg. naszej opinii firma Computernet zajmująca się sprzedażą oraz serwisem produktów Optimus, dysponuje wysokiej klasy specjalistami.

  Optimus
  Optimus Arkadiusz Gdula
 • Wybór Computernetu do przeprowadzenia ulepszeń w naszej firmie był wyborem trafnym, ukierunkowanym na wysoką jakość i profesjonalizm. Kompleksowa obsługa na wysokim poziomie kulturalnym i doradczym, a przede wszystkim cenowym jest atutem Computernetu.

  Hayduk
  Hayduk Joanna Werstler – Wojtaszek
 • Rozwiązania zaproponowane przez firmę Computernet w pełni spełniły nasze oczekiwania odnośnie rozwiązań sprzętowych oraz oprogramowania. Rekomendujemy firmę Computernet jako rzetelnego partnera we wsparciu technicznym i merytorycznym odnośnie wdrażanego systemu ERP XL.

  Felgenhauer
  Felgenhauer Małgorzata Kaźmierczak

Nasi partnerzy

Chcesz nawiązać współpracę?

Zadzwoń do nas! Jesteśmy przekonani, że mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zadzwoń do nas

„Nasze wdrożenia,
są początkiem długoletniej współpracy…”

Kompleksowość naszych usług oraz wysoki standard obsługi powodują, że klienci mają poczucie stabilności. Znamy procesy zachodzące w firmach oraz doradzamy, jak coraz lepiej prowadzić biznes. Dostarczane systemy IT rozwijają się wraz z firmami naszych klientów. Wdrożenie systemu informatycznego to początek długoletniej współpracy.

O firmie Computernet