Specjalizacje naszego serwisu IT:

Naprawy komputerów PC

Naprawy komputerow PC (stacjonarnych):

naprawy płyt głównych, kart graficznych,

wymiany chipów, BGA

Naprawy notebooków

Naprawy notebooków: wymiany gniazd, wymiany klawiatur, matryc, naprawy układów BGA, naprawy płyt głównych.

drukarki_naprawa

Naprawy drukarek laserowych, ploterów, kserokopiarekploterów, kserokopiarek, kas i urządzeń fiskalnych

wymiana zbitych lub pękniętych ekranów

Profesjonalna i szybka wymiana zbitych lub pękniętych ekranów w smartfonach oraz zbitych matryc w laptopach

Serwis Computernet to profesjonaliści

działa od 2003r. Jest to najbardziej profesjonalny i najlepiej wyposażony serwis komputerowy w regionie. Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalne urządzenia do zaawansowanych napraw sprzętu komputerowego i elektronicznego. Posiadamy specjalistyczne maszyny do elektronicznych napraw układów BGA. W naszym zespole zatrudniamy elektroników, diagnostyków, techników i informatyków.

Cały czas zdobywamy uznanie wśród producentów sprzętu i oprogramowania:

Chcesz zamówić serwis?

Zamów profesjonalny serwis do domu lub do swojej firmy.

Zamów serwis

Usługa serwisowa IT MOBILE skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i instytucji.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

lub pobierz program do zdalnej pomocy

Pomoc zdalna

Doświadczenie…

długoletnie w zakresie naprawy, diagnostyki sprzętu komputerowego i oprogramowania umożliwia nam coraz lepiej spełniać Państwa oczekiwania zachowując przy tym dość niskie ceny. Dzięki temu nasze statystyki stają się coraz bardziej imponujące…

0
inerwencji serwisowych
0
obsługiwanych firm
0 +
rozwiązań fiskalnych

Opinie

 • To co cechuje firmę Computernet to postawienie na nowe technologie, kompleksowe rozwiązania, fachowe doradztwo w zakresie wyboru sprzętu. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Autoryzowane Centrum Serwisowe Computernet to zawsze rzetelne podejście do problemów i  ich rozwiązywanie

  Vitrosilicon
  Vitrosilicon Zenon Kozak
 • Rekomendujemy firmę Computernet, jako rzetelnego partnera we wsparciu technicznym i doradztwie merytorycznym odnośnie naszego systemu ERP XL oraz firmy w pełni spełniającej nasze oczekiwania odnośnie wsparcia technicznego dla naszego IT.

  Grzegorz Murawski
  Grzegorz Murawski
 • Computernet zapewnia kompleksową obsługę Urzędu Miejskiego w Żarach. Jest firmą elastyczną i godną polecenia każdemu podmiotowi, a w szczególności podmiotom instytucjonalnym, gdyż ma doświadczenie w zakresie obsługi urzędów i innych instytucji publicznych.

  Urząd miejski
  Urząd miejski Mariusz Woźniak
 • SPOMASZ współpracuje z firmą Computernet od kilku lat. Potrzebujemy partnera, który będzie nas wspierał w naszym rozwoju nowymi rozwiązaniami oraz fachową i profesjonalną obsługą. Za to właśnie cenimy największą firmę komputerową w regionie.

  Spomasz
  Spomasz Robert Kaczmarek
 • Rozwiązania zaproponowane przez firmę Computernet w pełni spełniły nasze oczekiwania odnośnie rozwiązań sprzętowych oraz oprogramowania. Rekomendujemy firmę Computernet jako rzetelnego partnera we wsparciu technicznym i merytorycznym odnośnie wdrażanego systemu ERP XL.

  Felgenhauer
  Felgenhauer Małgorzata Kaźmierczak
 • Firma Eximport poleca usługi firmy Computernet jako partnera w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej. Pracownicy Computernetu służą zawsze fachowymi poradami i wyróżniają się profesjonalnym działaniem.

  Eximport
  Eximport Czesław Kasprzak

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych

są tylko takie, których jeszcze nie robiliśmy