Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży.

Program Comarch ERP OPTIMA

Comarch ERP Optima to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

To potrzeba klienta decyduje o tym, jakie funkcjonalności programu będzie wykorzystywał w swojej pracy. W każdym momencie możliwe jest rozszerzenie instalacji o kolejne aplikacje.Wszystkie moduły pracują na jednej bazie danych. System umożliwia między innymi obsługę sprzedaży i magazynu, prowadzenie ewidencji księgowej prowadzonej na zasadach pełnej rachunkowości jak i księgi podatkowej, aplikacja umożliwia naliczanie płac, czy też obsługę serwisu.

Sprzedaż może być prowadzona z wykorzystaniem gotowego, zintegrowanego sklepu internetowego Comarch e-Sklep czy też z wykorzystaniem aplikacji Comarch Mobilna Sprzedaż instalowanej na telefonie lub tablecie.

Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań

Handel z magazynem

handel_dystrybucja

Księgowość

finanse_ksiegowosc

Płace i kadry

kadry_place

Biura rachunkowe

biura_rach_erp

CRM i serwis

crm_erp

Raportowanie i analizy

analizy-rapoty

Sprzedaż w internecie

ecommerce

Rozwiązania mobilne

praca_mobilna

Masz pytania?

Zadzwoń do nas! Jesteśmy przekonani, że mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zadzwoń do nas

„Nasze wdrożenia,
są początkiem długoletniej współpracy…”

Kompleksowość naszych usług oraz wysoki standard obsługi powodują, że klienci mają poczucie stabilności. Znamy procesy zachodzące w firmach oraz doradzamy, jak coraz lepiej prowadzić biznes. Dostarczane systemy IT rozwijają się wraz z firmami naszych klientów. Wdrożenie systemu informatycznego to początek długoletniej współpracy.

Comarch ERP Optima