Dzięki możliwości rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce.

Program Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to rozbudowany funkcjonalnie system klasy ERP, który charakteryzuje się elastyczną budową modułową. Funkcjonalności systemu zgrupowane są w kilkunastu współpracujących z sobą obszarach. Optymalna konfiguracja i ilość modułów dobierana jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb i specyfiki funkcjonowania firmy. Oprócz wersji serwerowej system dostępny jest również w modelu SaaS (Software as a Service), w którym Comarch ERP XL jest oferowany za pośrednictwem zdalnego dostępu internetowego.

Dzięki możliwości swobodnej rozbudowy o kolejne obszary wraz z rozwojem przedsiębiorstwa Comarch ERP XL jest najczęściej kupowanym systemem klasy ERP w Polsce, z którego korzysta obecnie ponad 5000 przedsiębiorstw z różnych branż.

Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań

Produkcja

produkcja

Handel i dystrybucja

handel_dystrybucja

Gospodarka magazynowa

gospodarka_magazynowa

Finanse i księgowość

finanse_ksiegowosc

Analizy i raporty

analizy-rapoty

Procesy i obieg dokumentów

Obieg dokumentów

Praca mobilna

praca_mobilna

Serwis i remonty

serwisy_remonty

Kadry i płace

kadry_place

e-Commerce

ecommerce

Wymiana danych – EDI

wymiana_danych

Zabezpieczenie danych

zabezpieczenie_danych

Masz pytania?

Zadzwoń do nas! Jesteśmy przekonani, że mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zadzwoń do nas

„Nasze wdrożenia,
są początkiem długoletniej współpracy…”

Kompleksowość naszych usług oraz wysoki standard obsługi powodują, że klienci mają poczucie stabilności. Znamy procesy zachodzące w firmach oraz doradzamy, jak coraz lepiej prowadzić biznes. Dostarczane systemy IT rozwijają się wraz z firmami naszych klientów. Wdrożenie systemu informatycznego to początek długoletniej współpracy.

Comarch ERP XL wdrożenia