COMARCH ERP XT

Nowoczesny program do zarządzania małą firmą

Program Comarch XT

To program stworzony z myślą o rynku małych firm działających w różnych branżach. Zawiera 6 zintegrowanych aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Dzięki Comarch ERP XT zyskujesz:

• szybkosć
• mobilność
• raporty biznesowe
• ekosystem aplikacji

FAKTURY

W prosty sposób wystawiaj dokumenty sprzedaży i dodawaj dokumenty kosztowe, kontroluj zaległe płatności i rozliczaj kontrahentów. Dodawaj kontrahentów wpisując jedynie numer NIP – dzięki integracji z bazą danych GUS pozostałe dane zostaną uzupełnione automatycznie.

MAGAZYN

Automatycznie przeprowadź w Twojej firmie inwentaryzację oraz spis z natury. Włącz kontrolę stanów magazynowych dla produktów. Program sam zablokuje sprzedaż towarów, których nie masz w magazynie.

KSIĘGOWOŚĆ

Dodawaj dokumenty i pozwól programowi prowadzić za Ciebie uproszczoną księgowość.Prowadź księgę przychodów i rozchodów, rejestry zakupów i sprzedaży, ewidencję pracowników i wynagrodzeń oraz środków trwałych. Deklaracje VAT-7 zostaną automatycznie wysyłane do Urzędu Skarbowego.

RAPORTY BIZNESOWE

Na bieżąco analizuj trendy w sprzedaży, zarządzaj należnościami i kontroluj rentowność w przystępnych raportach.Obsługa raportów business intelligence nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej – z łatwością twórz własne raporty metodą „przeciągnij i upuść”, bez wsparcia ekspertów IT.

E-SKLEP

Stwórz profesjonalny sklep internetowy i sprzedawaj towary w wielu miejscach jednocześnie. Docieraj do nowych klientów wykorzystując platformę Allegro, wszystko.pl czy najpopularniejsze porównywarki cenowe. Dopasuj wygląd swojego sklepu najprostszą metodą „przeciągnij i upuść” lub stwórz projekt od podstaw za pomocą prostych narzędzi.

Chcesz przetestować program w swojej firmie?

Umów się na bezpłatną prezentację Comarch ERP XT

bezpłatna prezentacja

„Nasze wdrożenia,
są początkiem długoletniej współpracy…”

Kompleksowość naszych usług oraz wysoki standard obsługi powodują, że klienci mają poczucie stabilności. Znamy procesy zachodzące w firmach oraz doradzamy, jak coraz lepiej prowadzić biznes. Dostarczane systemy IT rozwijają się wraz z firmami naszych klientów. Wdrożenie systemu informatycznego to początek długoletniej współpracy.

Comarch ERP XT