Justyna Moledna Kobietą Przedsiębiorczą 2012

 In Wydarzenia

Bardzo dużą przewagą głosów sms wygrała Justyna Molenda właścicielka firmy Computernet w Żarach. (9 maja) spotkała się z redaktor naczelną „Gazety Lubuskiej” Iwoną Zielińską i odebrała nagrodę. Jak sama mówi, jest ona dla niej ogromnym zaskoczeniem i wyróżnieniem.
– Cieszę się, że mogłam wziąć udział w takim konkursie – przyznaje Justyna Molenda. – Miałam ogromne wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół i pracowników. Za co im ogromnie dziękuję. Cieszę się, że moja praca została doceniona. Nawet nie spodziewałam się, że zajmę pierwsze miejsce. To było dla mnie bardzo miłe zaskoczenie.
– Gdy okazało się, że zajęłam pierwsze miejsce rozdzwoniły się telefony z gratulacjami. Dzwonili nasi partnerzy biznesowi i kontrahenci, którzy wspierali mnie również swoim głosem. Było mi bardzo miło, że nasi klienci chętnie nas wspierają. To oznacza, że są zadowoleni z naszej współpracy a to dla mnie najważniejsze. Jestem przekonana, że ta nagroda utwierdziła naszych partnerów biznesowych i kontrahentów, że mają do czynienia z profesjonalną firmą. Uważam też, że przypieczętowaliśmy tym samym pozycję Computernet jako firmy informatycznej w województwie. Naszymi klientami są jedne z największych przedsiębiorstw w województwie lubuskim. Projektujemy dla nich infrastrukturę informatyczną, budujemy sieci informatyczne i serwerownie, dostarczamy komputery i oprogramowanie. Computernet jest partnerem biznesowym dla wielu przedsiębiorstw w naszym województwie. Naszym głównym zadaniem jest utrzymanie ciągłości bezawaryjnej pracy u naszych kontrahentów.

Recent Posts