Comarch ERP Altum
Wielowalutowość, Wielojęzyczność,
Dedykowane funkcje

Comarch ERP Altum to Międzynarodowość

Dostosowanie Comarch ERP Altum do specyfiki rynków zagranicznych umożliwia zastosowana w systemie najnowsza technologia gwarantująca ścisłą integrację przy jednoczesnej otwartości na zewnętrzne rozwiązania.

Dzięki gotowym funkcjonalnościom, będących odpowiedzią na specyfikę prowadzenia działalności gospodarczej innych krajów, Comarch ERP Altum jest kompletnym rozwiązaniem w pełni dostosowanym do obsługi firm zagranicznych m.in. z Francji i Niemiec, gwarantując przy tym bezproblemowe wdrożenie.

gromadzenie_info

Poznaj cechy Platformy Comarch ERP Altum

Możliwość dostosowania do specyfiki każdego rynku

Dzięki zastosowanej technologii, Comarch ERP Altum pozwala na kompletne dostosowanie systemu do potrzeb nie tylko branży czy firmy, ale również do specyfiki niemal każdego zagranicznego rynku. Dzięki zastosowaniu mechanizmu TrueAPI możliwe jest elastyczne tworzenie rozszerzeń funkcjonalnych i dodatkowych rozwiązań współpracujących z Platformą. TrueAPI pozwala zarówno modyfikować standardowe funkcjonalności, jak i dodawać nowe. Mechanizm zapewnia także łatwą integrację z aplikacjami zewnętrznymi.

Dedykowane funkcje dla rynków zagranicznych

Comarch ERP Altum posiada gotowe funkcjonalności dostosowujące system do specyfiki prowadzenia działalności gospodarczej m.in. w Niemczech oraz Francji. Gwarantuje to sprawne i bezproblemowe wdrożenie systemu nawet w firmach o rozbudowanej, wielofirmowej strukturze, przykładem jest znana firma Chrétien. Francuskie przedsiębiorstwo prowadzi kilka własnych, niezależnych firm w jednym systemie – Comarch ERP Altum.

Wielojęzyczność i wygoda pracy

Comarch ERP Altum jest rozwiązaniem wielojęzycznym, przystosowanym do specyfiki firm międzynarodowych. Platforma dostępna jest w czterech wersjach językowych: Polskiej, Angielskiej, Niemieckiej i Francuskiej. Dużą zaletą systemu jest wygoda pracy w środowisku międzynarodowym.

Wielowalutowość

Comarch ERP Altum świetnie sprawdza się w przedsiębiorstwach kierujących swoje produkty na rynki zagraniczne, gdzie transakcje dokonywane są w różnych walutach.

Platforma umożliwia wygodne dokonywanie i rozliczanie transakcji zagranicznych oraz sprawne naliczanie różnic kursowych. Dokumenty różnic kursowych tworzone się automatycznie i mogą być również automatycznie księgowane na odpowiednich kontach z wykorzystaniem schematów księgowych. Kursy walut są na bieżąco aktualizowane na podstawie danych pobieranych z Europejskiego Banku Centralnego.

Chcesz przetestować? Masz pytania?

Umów się na bezpłatną prezentację Comarch ERP OPTIMA

bezpłatna prezentacja

„Nasze wdrożenia,
są początkiem długoletniej współpracy…”

Kompleksowość naszych usług oraz wysoki standard obsługi powodują, że klienci mają poczucie stabilności. Znamy procesy zachodzące w firmach oraz doradzamy, jak coraz lepiej prowadzić biznes. Dostarczane systemy IT rozwijają się wraz z firmami naszych klientów. Wdrożenie systemu informatycznego to początek długoletniej współpracy.

Comarch ERP Altum – Międzynarodowość