b2b_ico

Rozwiązanie dla Twojej sieci handlowej i franczyzowej
e-Commerce dla B2B

To nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca zdalną obsługę sieci sprzedaży w modelu Business-to-Business. Oprogramowanie jest w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, dzięki czemu wszystkie dane dostępne są wprost z systemu ERP. Wybrani przez Ciebie kontrahenci za pomocą przeglądarki internetowej uzyskają wgląd do zawsze aktualnej oferty handlowej, która może być dostosowana do wymagań każdego z nich. Dzięki pracy w trybie online bezpośrednio na własnej bazie systemu Comarch ERP wszystkie zmiany i nowości są widoczne w Comarch B2B natychmiast bez jakiegokolwiek opóźnienia. Kontrahenci z kolei posiadają dostęp do Twojej oferty z dowolnego miejsca o dowolnej porze. Comarch B2B to wirtualny sprzedawca, który pracuje za Ciebie 24h na dobę!

Możliwości platformy e-Commerce dla B2B

Dostosuj wygląd platformy 
do swoich potrzeb i buduj swój wizerunek. Nowoczesny, wpisujący się w najnowsze trendy interfejs aplikacji sprawi, że klienci będą chętnie korzystali z udostępnionego przez Ciebie narzędzia. Dzięki elastyczności w budowie platformy Comarch B2B będziesz w stanie zmodyfikować wygląd systemu do potrzeb swojej firmy. W łatwy sposób dodasz logotyp firmy, dostosujesz stronę logowania, dostosujesz kolorystykę portalu korzystając z gotowych schematów i nadasz aplikacji nowego, spersonalizowanego wyglądu. Dodatkowo, możliwość wyboru różnych widoków produktów: listy bądź kafelków, uprzyjemni i usprawni czas spędzony na platformie.

Indywidualizuj swoją ofertę
i ułatwiaj kontrahentom współpracę Przydzielaj konkretne uprawnienia określonym odbiorcom. Personalizuj ofertę produktową i promocyjną. Używaj wiele jednostek miary i wysokiej jakości zdjęć, aby zwiększyć atrakcyjność swojej oferty. Twórz przejrzyste drzewko produktowe i wpływaj na sprawniejsze i bardziej intuicyjne poruszanie się użytkowników po Twoich produktach. Dzięki integracji z systemami Comarch ERP, grupy i zorganizowane w nich produkty zostaną analogicznie wyświetlone w Comarch B2B. System oszczędza Twój czas – nie musisz od nowa tworzyć grup produktowych.

Bądź aktywny na rynkach zagranicznych
Comarch B2B posiada w standardzie 4 wersje językowe interfejsu, a także umożliwia rozliczenia w różnych walutach. Dzięki temu Twoi kontrahenci bez problemu wybiorą ojczysty język przed zalogowaniem się do platformy oraz zrobią zakupy w swojej walucie. Do ich dyspozycji oddajemy: polski, angielski, niemiecki oraz francuski. Sprzedawaj w Polsce, w Europie i na całym świecie! Powiększaj swój zasięg i zdobywaj nowych odbiorców.

Indywidualizuj swoją ofertę
Przydzielaj konkretne uprawnienia określonym odbiorcom. Personalizuj ofertę produktową i promocyjną. Używaj wiele jednostek miary i wysokiej jakości zdjęć, aby zwiększyć atrakcyjność swojej oferty. Twórz przejrzyste drzewko produktowe i wpływaj na sprawniejsze i bardziej intuicyjne poruszanie się użytkowników po Twoich produktach. Dzięki integracji z systemami Comarch ERP, grupy i zorganizowane w nich produkty zostaną analogicznie wyświetlone w Comarch B2B. System oszczędza Twój czas – nie musisz od nowa tworzyć grup produktowych.

Pełna historia
Comarch B2B zadba o to, aby Twoi kontrahenci zawsze mieli dostęp do pełnej historii swoich faktur, zamówień oraz płatności i mogli w każdej chwili je wydrukować. Platforma B2B przypomni kontrahentom automatycznie o niezapłaconych dokumentach oraz przeterminowanych płatnościach. Dzięki pełnej integracji z systemami Comarch ERP Altum i Comarch ERP XL system automatycznie pobiera informacje o wszystkich dokumentach księgowych dla każdego odbiorcy. Umożliwiaj kontrahentom śledzenie stanu realizacji zamówień i monitorowanie stanu płatności. Dbaj o to, aby Twoi kontrahenci zawsze mieli komplet informacji odnośnie waszej współpracy i sukcesywnie buduj jego zaufanie.

Skuteczne wyszukiwanie i intuicyjna nawigacja
Comarch B2B posiada innowacyjną możliwość tworzenia filtrów i efektywnego filtrowania (wyszukiwania) produktów. Szybka, zoptymalizowana wyszukiwarka pozwoli Twoim kontrahentom sprawnie znaleźć to czego w danej chwili szukają. Natomiast dzięki mechanizmowi tworzeniu zaawansowanych filtrów wyszukiwania, Klienci oszczędzą swój czas i zautomatyzują pracę na platformie. Filtry mogą zostać zapisane i użyte przez użytkowników w każdym momencie.
Sprzedawaj skutecznie w kanale B2B. Wypróbuj naszą platformę już dziś!

Chcesz przetestować? Masz pytania?

Wypełnij formularz
i umów się na bezpłatną prezentację Comarch ERP

man_presentation

  Nazwa firmy (wymagane)

  Profil działalności

  Liczba sklepów (wymagane)

  Adres centrali

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Computernet moich danych osobowych.Polityka prywatności

  „Nasze wdrożenia,
  są początkiem długoletniej współpracy…”

  Kompleksowość naszych usług oraz wysoki standard obsługi powodują, że klienci mają poczucie stabilności. Znamy procesy zachodzące w firmach oraz doradzamy, jak coraz lepiej prowadzić biznes. Dostarczane systemy IT rozwijają się wraz z firmami naszych klientów. Wdrożenie systemu informatycznego to początek długoletniej współpracy.

  E-commerce b2b