zp

 Rozwiązanie dla Twojej sieci handlowej i franczyzowej
Zarządzanie przedsiębiorstwem

Wielofirmowość

Dzięki rozbudowanej możliwości konfiguracji systemu Comarch idealnie sprawdza się on zarówno dla jednooddziałowych przedsiębiorstw jak i rozbudowanych holdingów posiadających wiele podległych firm i centrów.

To co wyróżnia system Comarch to możliwość odzwierciedlenia rzeczywistej struktury grupy kapitałowej wewnątrz systemu. Pozwala to na prowadzenie wielu przedsiębiorstw w oparciu o jedną bazę danych, a co za tym idzie, możliwość centralnego zarządzania spółkami w holdingu oraz jednocześnie zarządzanie każdą z firm oddzielnie.

wf_rozwbiz
jezyki

Wielojęzyczność

System Comarch jest rozwiązaniem dedykowanym również dla międzynarodowych przedsiębiorstw.
W standardzie obsługiwane jest 5 języków interfejsu: polski, angielski, niemiecki, francuski oraz hiszpański. Ponadto dzięki dołączonej aplikacji Comarch ERP Translator możliwe jest przetłumaczenie interfejsu na dowolnie wybrany język.

Międzynarodowość

Dla każdej z założonych firm w systemie Comarch możliwe jest wybranie m.in. waluty podstawowej, czy stawek VAT w zależności od kraju, w którym prowadzona jest działalność. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednej bazie danych, w jednym systemie możliwe jest prowadzenie wielu spółek działających na rożnych rynkach walutowych. Ponadto rozliczanie transakcji w takich firmach może odbywać się w oparciu o automatycznie pobierane kursów walut z Europejskiego Banku Centralnego. Zapewniamy zgodność z uwarunkowaniami prawnymi Polski, Francji i Hiszpanii.

map

Dla kogo jest przeznaczony system?

 • Sklepy własne
 • Sklepy franczyzowe
 • Sprzedaż konsygnacyjna
 • Modele mieszane
 • Jedno firmowe przedsiębiorstwa
 • Holdingi
 • Międzynarodowe holdingi
zarz_prz_wi

Chcesz przetestować? Masz pytania?

Wypełnij formularz
i umów się na bezpłatną prezentację Comarch ERP

man_presentation

  Nazwa firmy (wymagane)

  Profil działalności

  Liczba sklepów (wymagane)

  Adres centrali

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Computernet moich danych osobowych.Polityka prywatności

  „Nasze wdrożenia,
  są początkiem długoletniej współpracy…”

  Kompleksowość naszych usług oraz wysoki standard obsługi powodują, że klienci mają poczucie stabilności. Znamy procesy zachodzące w firmach oraz doradzamy, jak coraz lepiej prowadzić biznes. Dostarczane systemy IT rozwijają się wraz z firmami naszych klientów. Wdrożenie systemu informatycznego to początek długoletniej współpracy.

  Zarządzanie przedsiębiorstwem