S4H

Oprogramowanie dla gastronomii

Oprogramowanie dla gastronomii

Programy do prowadzenia punktu gastronomicznego muszą spełniać określone wymagania. Dobrze zaprojektowany program dla restauracji to gwarancja sprawnego działania lokalu gastronomicznego. Posiadanie sprawdzonego programu w swoim lokalu gastronomicznym pomaga nie tylko w sprawnym, szybki i czytelnym wprowadzaniu zamówień, które zostaną przekazane w kuchni. To również czytelna gospodarka magazynowa, kontrola sprzedaży, statystyki i wiele innych udogodnień. Proponowany przez naszą firmę system S4H to narzędzie informatyczne oparte na nowoczesnych technologiach .NET, SQL, OLAP. Przeznaczone jest zarówno dla obiektów gastronomii otwartej jak również punktów żywienia zamkniętego.

Dlaczego programy S4H?

Program dla restauracji to przede wszystkim udogodnienie dla pracowników i samych klientów. Kelner na bieżąco przegląda dostępne stany magazynowe, a dodatkowo sam system na podstawie zdefiniowanych produktów pilnuje, aby zestawy były składane z określonych produktów. Rozliczanie również rozbudowanych rachunków nie stanowi w przypadku zastosowania odpowiedniego programu żadnego problemu. Rachunek można dzielić na części w zależności od zapotrzebowania, wystawiać faktury lub dokumenty fiskalne jednym kliknięciem.

System S4H posiada modułową konstrukcję dzięki czemu może zostać elastycznie dopasowany do potrzeb każdego klienta. Posiada specjalistyczne funkcje wspierające sprzedaż w restauracjach, pizzeriach, fast foodach, stołówkach, kawiarniach, cukierniach… Umożliwia obsługę sieci lokali. Wspiera wszystkie etapy pracy: od planowania zakupów, przez kalkulację, planowanie produkcji, sprzedaż, samą produkcję aż po rozliczenie sprzedaży. Kontroluje operacje finansowe od zakupów i wartości stanów magazynowych, przez kalkulację, do kontroli utargów i uzyskanej marży.

S4H CHEF

s4chef

Prosta w obsłudze, okienkowa aplikacja magazynowo-rozliczeniowa posiadająca rozbudowany i zaawansowany system raportowania. Już nigdy nie zabraknie niczego w magazynie, a rozliczenia sprawdzisz w jednym miejscu.

S4H POS

s4hpos

To nowoczesne narzędzie pozwalające kelnerowi w wygdny sposób prowadzić rachunki gości. Bogata funkcjonalność programowania klawiszy, szybkie odnajdywanie żądanego towaru, duża ilość obsługiwnaych drukarek

S4H MOBILE POS

s4hposmobile

Aplikacja S4H Mobile POS to znakomite rozwiązanie, w sytuacji gdy potrzebujemy mobilnego stanowiska sprzedaży. Wystarczy tablet z systemem Windows i podłączenie do sieci WiFi w lokalu i w prosty sposób można rozpocząć sprzedaż.

S4H CRM

s4hcrm

Aplikacja S4H Mobile POS to znakomite rozwiązanie, w sytuacji gdy potrzebujemy mobilnego stanowiska sprzedaży. Wystarczy tablet z systemem Windows i podłączenie do sieci WiFi w lokalu i w prosty sposób można rozpocząć sprzedaż.

S4H CATERING

s4hcatering

Oprogramowanie dla cateringu od S4H przeznaczone jest między innymi dla szpitali i stołówek pracowniczych oraz dla firm typu Fit Catering specjalizujących się w dostawie zdrowej żywności na zamówienie.

S4H KDS

s4hkds

Nowoczesny system pozwalający na komunikację pomiędzy kuchnią a kelnerami. Wszystkie zamówienia są na bieżąco wyświetlane na specjalnym ekranie w kuchni, gdzie kucharz może szybko zmieniać ich status.

S4H POS LITE

s4hposlite

Znakomite rozwiązanie dla małych punktów gastronomicznych, które chcą szybko rozpocząć sprzedaż za pomocą aplikacji POS. S4H POS Lite zawiera wszystko, co potrzebne w małej sprzedaży gastronomicznej.

S4HONLINE PanelManager

s4honline_panelmanager

Aplikacja webowa, która synchronizuje się z programem S4H Chef. Za jej pomocą sprawdzisz ostatnią sprzedaż, zakupy, stan magazynów i wiele więcej. Wszystko to na ekranie tabletu, telefonu komórkowego za pośrednictwem internetu.

Masz pytania?

Chcesz przetestować oprogramowanie? Nie wiesz które moduły?
Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

bezpłatna prezentacja

„Nasze wdrożenia,
są początkiem długoletniej współpracy…”

Kompleksowość naszych usług oraz wysoki standard obsługi powodują, że klienci mają poczucie stabilności. Znamy procesy zachodzące w firmach oraz doradzamy, jak coraz lepiej prowadzić biznes. Dostarczane systemy IT rozwijają się wraz z firmami naszych klientów. Wdrożenie systemu informatycznego to początek długoletniej współpracy.

kobieta